אדריכלות לבתי יוקרה ובתים פרטיים
אדריכלות לבתי יוקרה ובתים פרטיים

אדריכלות ברמה שמתאימה לחזון שלך

הבנה אמיתית של שאיפותיך - ויכולת מקצועית לתרגם אותם לתכנית אדריכלית מושלמת מאפשרים לנציגי מאיה אדריכלות לרכז מגוון שירותי אדריכלות וקונסטרוקציה תחת קורת גג אחת. בין היתר, אנשי המקצוע שלנו מתמחים בשירותי אדריכלות בפרויקטים של בניית בתי יוקרה ובתים פרטיים – ובמתן מענה מלא ומותאם אישית לצרכים של משפחות ושל אנשים פרטיים.

מדוע כדאי לרכז את שירותי האדריכלות אצלנו?

ריכוז שירותי אדריכלות וקונסטרוקציה יאפשרו לך את הבניה בזמן ובלי לחרוג מהתקציב. ראשית, נתכנן יחד אתך את היקף הבניה ונבין איזה חומרים מתאימים לפרויקט. שנית, נתאם בשבילך בין אדריכל לקונסטרוקטור ונדאג לעדכן אותך ברשמים מהשטח. את הכל אנחנו עושים בתוך העסק ומבחינתך זה אומר מקסימום תועלת במינימום מאמץ.

רוצה להגדיר תקציב? יש לנו תכנית בשבילך

נציגי מאיה אדריכלות יכולים ללוות אותך עוד לפני שתכנית הבנייה יוצאת לפועל. אנו נגדיר יחד אתך את התקציב, נסביר לך מה משפיע עליו ונראה לך דוגמאות לקונסטרוקציות דומות. במקביל, נעזור לך לשאוב השראה מפרויקטים שעולים בקנה אחד עם הציפיות שלך. כך נחסוך עבורך עוגמת נפש בהמשך הפרויקט ונוודא שהבנייה תתחיל לפי תכנית מסודרת ובהתאם לסוג הקרקע והשטח.

הבית שלך לייעוץ
אדריכלי

אם תמיד רצית לשלב בין מקצועיות, זמינות ומהירות גם בפרויקטים שקשורים לענף הבנייה – הגעת למקום הנכון. כעת רק נותר לך ליצור קשר עם נציגי מאיה אדריכלות ולקבל שירותי קונסטרוקציה מובילים. 

אדריכלות ברמה שמתאימה לחזון שלך

עם השנים למדנו להתאים את מאפייני הקונסטרוקציה והאדריכלות לצרכי הלקוחות. כפועל יוצא מכך, אנו יודעים לתכנן שירותי אדריכלות ברמה שמתאימה לציפיות שלך: אצלנו בתי יוקרה מעוצבים בצורה אקסקלוסיבית ובאופן מקצועי, עם מענה מקיף לדרישות מיוחדות. יתרה מזאת, אנו לא מזניחים את ההיבט הבירוקרטי של המצאת אישורים לרשויות ויודעים לבצע תכנון אדריכלי לפי היתרי בנייה, תקנות וחוקים.

 צור קשר    054-569-5559     
אדריכלות בתי יוקרה ובתים פרטיים מבית מאיה אדריכלות

אנו מבינים שבבתי יוקרה אין מקום לפשרות ולכן יכולים לשלב עבורך בין בניה ירוקה, הקמת קונסטרוקציה, פונקציונליזם או סגנון אקלקטי.

במידה ויש לך דרישות ספציפיות, נשמח לפגוש אותך על מנת לשמוע עליהן ולתכנן את הפרויקט בהתאם.

כשמדובר על בתי יוקרה אין תחליף לניסיון ולמקצועיות של מאיה אדריכלות – והרווח כולו שלך. יתרון נוסף ביצירת קשר עם נציגינו בא לידי ביטוי באפשרות שלך להיחשף למגוון סגנונות אדריכלות שונים.

פייסבוק.png

נשמח לענות לפנייתכם:

WP.png
אייקון טלפון.png

054-569-5559

מאיה אדריכלות וקונסטרוקציה כל הזכויות שמורות ©

קונסטרוקטור, מהנדס בניין, מהנדס קונסטרוקציה