אדריכל

אדריכל - תכנון וליווי אדריכלי החל מהחזון ועד לקבלת מפתח

אדריכל

בית החלומות שלך

אנו במאיה אדריכלות וקונסטרוקציה מאמינים שבית בראש ובראשונה צריך התאים לצורכי בעליו, לכן מטרתנו העיקרית היא להכיר את הלקוח ולהבין את חזונו האישי ואת צרכיו. על הבית לאפשר זרימה נכונה בין החללים ושימוש מיטבי בשטח המבנה. במסגרת השירות שלנו, אנשי המקצוע מבית מאיה אדריכלות וקונסטרוקציה חוסכים עבורך את הצורך בתיאום בין אדריכל וקונסטרוקטור - ומעמידים לרשותך איש מקצוע שאחראי על הפרויקט.

אדריכל

ניסיון ומקצועיות

האדריכלים במשרדנו בעלי נסיון של מעל 15 שנה שבמהלכן התנסו בפרויקטים מכל הסוגים והתנהלו מול כלל הרשויות בישראל.

צוות המשרד שם לו למטרה לספק מענה מהיר לכלל דרישות הלקוח, הרשויות והיועצים בפרויקט כדי לאפשר התקדמות בקצב המהיר ביותר והתנהלות באופן המקצועי ביותר.

אדריכל - הבית שלך
לליווי וייעוץ אדריכלי

אדריכל - כל סוגי הפרויקטים מחייבים רמה גבוהה של מומחיות – ובמיוחד כשמדובר בפרויקט שלך אין מקום לפשרות. כעת רק נותר לך להשאיר פרטים באתר ולתאם בהקדם פגישת היכרות ראשונית עם נציגי מאיה אדריכלות וקונסטרוקציה.

052-4764083

 צור קשר    054-569-5559     

אדריכל - איך נוכל לעמוד לרשותך?

מאיה אדריכלות וקונסטרוקציה מעמידה לרשותך ייעוץ ותכנון קונסטרוקציה, הנדסת בניין ואדריכל תחת קורת גג אחת. מטרתנו היא לסייע לך לחסוך זמן וכסף – ולהקים את בית החלומות שלך.

משרדנו מספק ייעוץ אדריכל של הבית משלב התכנון ועד היישום למגוון רחב של פרויקטים ובהם:

מבני מסחר ותעשייה

תכנון בתים 

פרטיים

בנייה רוויה

מבני ציבור

שיפוצים בניה מקיפה

תוספות בנייה ומרפסות

אדריכל - לתכניות שלך יש בית חדש

 האפשרות לרכז שירותי תכנון מקצועיים מול גורם אחד היא בדיוק מה שחיכית לו על מנת להתחיל בפרויקט בראש שקט. ברור לנו שלאנשים פרטיים כמוך אין זמן, משאבים וניסיון בהתנהלות מול קבלנים ואנשי מקצוע – ולכן אנו גאים לשלב עבורך בין מקצועיות וזמינות.

בשלב הראשון נפגוש אותך על מנת להבין את היקף הפרויקט ולהגדיר את מסגרת התקציב ולא פחות חשוב, נרצה להבין מי הם דיירי הבית ומה הם הצרכים שלהם. בשלב השני נסביר לך את כלל השלבים בהוצאת חזונך על הפועל, החל משלב הליכי הרישוי והוצאת היתרים, תכנון ראשוני, תיאום מול יועצים נוספים ושלבי ביצוע.

פייסבוק.png

נשמח לענות לפנייתכם:

WP.png
אייקון טלפון.png

054-569-5559

מאיה אדריכלות וקונסטרוקציה כל הזכויות שמורות ©

קונסטרוקטור, מהנדס בניין, מהנדס קונסטרוקציה