עלות בניית בית פרטי עד מפתח

עלות בניית בית פרטי עד מפתח

פרויקט הבניה הבא שלך

חברת "מאיה אדריכלות וקונסטרוקציה" הוקמה על מנת לתת ללקוחותינו את התכנון היעיל, המהיר והמשתלם ביותר תוך היצמדות לרצונות הלקוח וללא שינויים באדריכלות.

בעמוד זה ריכזנו בעבורכם עלות סטנדרטית לבניית בית פרטי עד מפתח, החל משלב התכנון בשיתוף פעולה עם אדריכל, דרך תכנון מהנדס קונסטרוקציה ועד לביצוע ובסיום קבלת מפתח לבית חלומותיכם.

לשם הדוגמא לקחנו בית צמוד קרקע סטנדרטי, ללא מרתף וללא בריכה פרטית.

צמוד קרקע: קומת קרקע, קומה א' וגג.

עלויות שלב א': שלב התכנון עד לקבלת היתר

עלות בניית בית פרטי עד מפתח

הניסיון המשמעותי של המשרד שלנו לאורך השנים מעמיד בחזקתנו את האפשרות להעריך באופן מאוד גס את המחירים והעלות בניית בית פרטי עד מפתח, תוך שימוש נכון בהמלצות וטיפים אז יעזרו לך לאורך כל הדרך וללא עלויות מיותרות.

בטבלה למעלה ניתן לראות את הערכתנו לשלב התכנון בלבד ועד לקבלת היתר בניה, ללא עלויות ביצוע. נעשה שימוש מיטבי בניסיון בכדי להעריך עלות בניית בית פרטי עד מפתח אשר עומדים לרשותנו, ותוך כדי בחירה נכונה בפני הלבטים ובשיטות התכנון היעילות ביותר המאפשרות עלויות ביצוע מינימליות, משך ביצוע וחומר.

לתכנן את התקציב החל משלב התכנון ועד לגמרים

המהנדסים שלנו בחברה ילוו אותך החל מהתכנון והבקשה להיתר ברישוי זמין ע"י מהנדס מקצועי, דרך קבלת ההיתר ועד למסירה וקבלת טופס 4, טופס אכלוס וביצוע גמרים.

חשוב לנו לסייע לך לאורך כל הדרך, בטח כשהפרויקט שלך הוא ביתך האישי ולכן חשוב שתדע שאתה נמצא תחת ייעוץ מקצועי מהיר ובעל ניסיון של שנים. לפיכך, אנו מרכזים עבורך את השירותים שלנו בצורה מקצועית, החל מתכנון התקציב והתאמתו למידותיך. נשמח ללוות אותך מהשלבים המוקדמים של הפרויקט ועד לעבודות הגמר. הליווי שלנו לאורך כל תהליך הבניה ועד לאכלוס הוא חלק בלתי נפרד מהחזון שלנו ונשמח לצרף גם אותך לרשימת הלקוחות המרוצים שלנו.

התקשרו עכשיו! 054-569-5559

עלות בניית בית פרטי עד מפתח
 - הבית שלך לייעוץ הנדסי

אם תמיד רצית לשלב בין מקצועיות, זמינות ומהירות גם בפרויקטים מורכבים ובלתי רגילים  – הגעת למקום הנכון. כעת רק נותר לך ליצור קשר עם נציגי מאיה אדריכלות וקונסטרוקציה ולקבל תכנון קונסטרוקטור וייעוץ הנדסי מהמובילים בתחום. 

עלות בניית בית פרטי עד מפתח - כיצד נוכל לעזור?

מאיה אדריכלות וקונסטרוקציה מרכזים עבורך יכולות מקצועיות מגוונות תוך שימוש במגוון הכלים שנצברו על ידינו במהלך שנות עבודה רבות לטובת תכנון:

מבני מסחר ותעשייה

תכנון בתים פרטיים

בניה רוויה

מבני ציבור

שיפוצים ובניה מקיפה

תוספות בניה ומרפסות

ומגוון רחב נוסף של מבנים ומתחמים מסוגים שונים

בהתאם לתכניות שלך, נוכל לסייע לך להשוות בין קונסטרוקציות מתכת, פלדה וברזל ולתכנן בהתאם את היקף הפרויקט.

עלות בניית בית פרטי עד מפתח
 - דואגים לכם גם בהיבט הדקורטיבי

 לא משנה על מה חשבת כשהפרויקט התחיל, אצלנו מחכה לך מענה מקיף עם שירות קונסטרוקטור, מקצועיות, זמינות ומהירות ברמה הגבוהה ביותר.

התמחות בשירותי קונסטרוקטור מאפשרת לנו להציע לך גם טיפול בנושא התייעלות וחיסכון בעלויות.

בשורה התחתונה, אנו נענה על הציפיות שלך מבחינת הקמת השלד והמבנה – אך לא נזניח את ההיבט הדקורטיבי.

פייסבוק.png

נשמח לענות לפנייתכם:

WP.png
אייקון טלפון.png

054-569-5559

מאיה אדריכלות וקונסטרוקציה כל הזכויות שמורות ©

קונסטרוקטור, מהנדס בניין, מהנדס קונסטרוקציה