קונסטרוקטור - מהנדס בניין

ייעוץ הנדסי וליווי עד לקבלת היתר וטופס 4

קונסטרוקטור

פרויקט הבניה הבא שלך

חברת "מאיה אדריכלות וקונסטרוקציה" הוקמה על מנת לתת ללקוחותינו את התכנון היעיל, המהיר והמשתלם ביותר תוך היצמדות לרצונות הלקוח וללא שינויים באדריכלות.

ריכוז שירותי קונסטרוקטור שונים תחת קורת גג אחת הופכים את "מאיה אדריכלות וקונסטרוקציה" למקום שבו מתחיל פרויקט הבניה הבא שלך. החזון שלנו הוא להציע לאנשים כמוך מגוון רחב של סוגי תכנון, על מנת לחסוך לך זמן וכסף. במקביל, אנו מתמחים בהתאמת קונסטרוקטור ופרויקטים לצרכי הלקוחות ובדגש יעילות, מקצועיות וזמינות מלאה.

הערכת מצב גגות
במידה ובחרת להצטרף למהפכת האנרגיה בישראל ולהתקין מערכת סולארית לייצור חשמל, תידרש בדיקה מקדימה של מהנדס קונסטרוקציה לגג בטון כדי להבטיח את יכולתו להחזיק את המערכת. 


תוספות בניה
כל הוספה של פרגולה, סככה או מרפסת כחלק ממבנה הבטון של הבית או תוספת בניה אחרת, תדרוש בדיקה של מהנדס קונסטרוקציה בעל רישיון על מנת לקבל אישור מהעירייה. 

שיפוצים בבית או בעסק
שיפוצים עשויים להיות כרוכים פעמים רבות בשבירת קירות או עמודים. על מנת לוודא שאיננו פוגעים בקירות ובעמודים תומכים במבנה, יש צורך להזמין מהנדס קונסטרוקציה לאישור שבירה של כל קיר או עמוד בבית. 

תכנון שלד

בכל הקשור במבנה היסודי, "השלד" של הבית, מהנדס קונסטרוקציה הוא בעל הידע, ההכשרה והניסיון הנדרשים על מנת להבטיח שהמבנה יציב, תקין ובטוח לשימוש.

בדיקת ליקויי מבנה
במידה וזיהית סימנים לליקויים במבנה, כדאי ומומלץ להזמין בדיקת מהנדס קונסטרוקציה. הסימנים יכולים לכלול סדקים שונים בקירות, שקיעה של החיפוי או הריצוף בבית, דליפות חמורות וכו'.

פיקוח צמוד

בבניית בית פרטי חדש, ליווי צמוד מאת מהנדס מוסמך יבטיח בניה איכותית, בטוחה ועל פי כל הנהלים הנדרשים ללא "קיצורי דרך". 

הבית שלך לתכנון

קונסטרוקציה

הניסיון המשמעותי שלנו לאורך השנים מאפשר לנו לתכנן בעבורך מבנה חזק ועמיד בפני תזוזות קרקע צפויות (רעידות אדמה) וכן מפני השפעות השנים תוך שימוש בכמויות החומרים הנכונות ללא עלויות מיותרות.

תכנון בו משתתף קונסטרוקטור נעשה שימוש מיטבי בחומרים שעומדים לרשותנו, תוך בחירה נכונה בשיטות הביצוע היעילות ביותר המאפשרות עלויות ביצוע מינימליות ומצריכות שימוש במינימום כוח אדם, משך ביצוע וחומר.

קונסטרוקטור לאורך כל תהליך הבניה ועד לאכלוס

הקונסטרוקטורים שלנו בחברה ילוו אותך החל מהתכנון והבקשה להיתר ברישוי זמין ע"י קונסטרוקטור, דרך קבלת ההיתר ועד למסירה וקבלת טופס 4, טופס אכלוס.

חשוב לנו לכל אורך הדרך להדגיש שהפרויקט שלכם נמצא בידיים טובות. לפיכך, אנו מרכזים עבורך את השירותים שלנו בצורה נוחה ושקופה. נשמח ללוות אותך מהשלבים המוקדמים של הפרויקט ועד לעבודות הגמר. ליווי של קונסטרוקטור לאורך כל תהליך הבניה ועד לאכלוס הוא חלק בלתי נפרד מהחזון שלנו ונשמח לצרף גם אותך לרשימת הלקוחות המרוצים שלנו.

התקשרו עכשיו! 054-569-5559

קונסטרוקטור - הבית שלך
לייעוץ הנדסי וקונסטרוקציה

אם תמיד רצית לשלב בין מקצועיות, זמינות ומהירות גם בפרויקטים מורכבים ובלתי רגילים  – הגעת למקום הנכון. כעת רק נותר לך ליצור קשר עם נציגי מאיה אדריכלות וקונסטרוקציה ולקבל תכנון קונסטרוקטור וייעוץ הנדסי מהמובילים בתחום. 

קונסטרוקטור - כיצד נוכל לעמוד לרשותך?

מאיה אדריכלות וקונסטרוקציה מרכזים עבורך יכולות מקצועיות מגוונות תוך שימוש במגוון הכלים שנצברו על ידינו במהלך שנות עבודה רבות לטובת תכנון:

מבני מסחר ותעשייה

תכנון בתים פרטיים

בניה רוויה

מבני ציבור

שיפוצים ובניה מקיפה

תוספות בניה ומרפסות

ומגוון רחב נוסף של מבנים ומתחמים מסוגים שונים

בהתאם לתכניות שלך, נוכל לסייע לך להשוות בין קונסטרוקציות מתכת, פלדה וברזל ולתכנן בהתאם את היקף הפרויקט.

קונסטרוקטור - דואגים לכם
גם בהיבט הדקורטיבי

 לא משנה על מה חשבת כשהפרויקט התחיל, אצלנו מחכה לך מענה מקיף עם שירות קונסטרוקטור, מקצועיות, זמינות ומהירות ברמה הגבוהה ביותר.

התמחות בשירותי קונסטרוקטור מאפשרת לנו להציע לך גם טיפול בנושא התייעלות וחיסכון בעלויות.

בשורה התחתונה, אנו נענה על הציפיות שלך מבחינת הקמת השלד והמבנה – אך לא נזניח את ההיבט הדקורטיבי.

פייסבוק.png

נשמח לענות לפנייתכם:

WP.png
אייקון טלפון.png

054-569-5559

מאיה אדריכלות וקונסטרוקציה כל הזכויות שמורות ©

קונסטרוקטור, מהנדס בניין, מהנדס קונסטרוקציה